Mūsų biliardo klubas yra vienas iš seniausių Lietuvoje. Jis atvėrė savo duris 2002 metais. Klubo interjeras su laikų pasikeitė, bet atmosfera liko tą patį – jaukį ir šiltą. 

Mūsų biliardo klube įrengti 3 profesionalus sertifikuoti piramidės biliardo stalai ir 5 profesionalus sertifikuoti pulo stalai. Tik pas mus treneruojasi ir žaidžia geriausi Lietuvos sportininkai. Mūsų klubo vadovė – geriausia Lietuvos Piramidės žaidėja, pirmoji Lietuvos moterų Piramidės čempionė, tarptautinių turnyrų dalyvė ir daug patyrties turinti – Alina Olševskaja. 

Mūsų klube yra klubo narių sistema. Klientai, kurie dažnai ateina pažaisti į mūsų klubą gauna nuolaidą. Kuo daugiau lankai – tuo didesnė nuolaidą.

Mūsų biliardo klube jūs aptarnaus žavingos padavėjos, o mūsų kainos tikrai nesikandžioja. Pas mus jūs galėsite net tik sužaisti porą partijų, bet ir išmokti žaisti šį įdomų žaidimą geriau, nei jūsų draugai. Mūsų biliardo klube jūs galite pakeisti savo lazdos antgalį. Pas mus yra tikrai nemažas baro asortimentas, skanus kokteiliai ir visada pasiruošęs padėti personalas.

Pas mus galima surengti jūsų šventė! Atsiradus norui surengti jūsų gimtadienį ar kitą šventė prašome kreiptis telefonu 86 07 82 102. (Alina)

Laukiame jūsų kiekvieną dieną,be išeiginių!